sobota, 8 października 2016

Najpiękniejsze - 4

Ona jest Kobietą najbardziej egzotyczną i najlepiej zadbaną w całym peletonie. Swą ogromną wrażliwość skrywa pod długimi kolcami - ciętym językiem i perfekcjonizmem. Ma niesamowite wyczucie stylu i mogłaby niejednej stylistce udzielać dobrych rad.

Ilustracja: Steven Vigil

Gdy byłam dzieckiem malowała mnie i stroiła jak lalkę. Odziedziczyłam po niej wiele świetnych ciuchów. To ona zabrała mnie na pierwszą "poważną dyskotekę" - do dzisiaj zastanawiam się czy ten trzypiętrowy klub, gdzie kobiety tańczyły w klatkach z kocimi maskami na twarzy, jeszcze istnieje? Chciałabym tam kiedyś wrócić. Wkładała wiele wysiłku w to, aby mnie ochrona nie zawróciła przy drzwiach... miałam wówczas 13 lat? 

To od niej na początkowym etapie dojrzewania dowiedziałam się najwięcej o mężczyznach, chociaż szybko postanowiłam sama zgłębić temat. 

Ma genialne pomysły, chociaż brakuje jej wiary w ich powodzenie. O motorach wie więcej niż niejeden facet i zdecydowanie prezentuje się na nich o wiele lepiej. Ma przysłowiowe "jaja", ale gdy zaczyna jej zależeć traci rezon - w sumie mam podobnie. Kreuje świetne obrazy w formie zdjęć i video. 

Mimo, że od dziecka mieszka za granicą jest dumna ze swojego polskiego pochodzenia. Gdy odwiedzała dawniej moje rodzinne strony, moi koledzy kolejno tracili dla niej głowę, ale była wybredna - wybierała najprzystojniejszych. 

Zawsze mówi to co myśli i ma niepowtarzalne poczucie humoru. Potrafi doprowadzić towarzystwo do łez, ze śmiechu albo wprawić w osłupienie. Dla osób nieprzyzwyczajonych do takiej bezpośredniości bywa to czasami kłopotliwe, ale szybko można się przyzwyczaić.

Jest osobą bardzo ekspresyjną i emocjonalną. Wiele przeszła i posmutniała, dlatego mam nadzieję, że odnajdzie jeszcze w sobie te dawne pokłady beztroski i radości. Ma dobre serducho i zasługuje na to, by być szczęśliwą.

---

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz