sobota, 15 października 2016

Najpiękniejsze - 10

Ona jest Kobietą szaloną, entuzjastyczną i ciepłą. Przemierza miasto na kolarzówce nawet przy -20*C. Ma świetne podejście do dzieci i mnóstwo ciekawych pomysłów. Szybko się uczy i nie traci czasu na pierdoły. Lubię z nią spędzać czas, bo zawsze coś kreatywnego z tego wynika. Jest też osobą skuteczną, która swoje gadanie i pomysły przekuwa w rzeczywistość. Jak się rozkręca to wszędzie jej pełno. Potrafi tą energią i optymizmem zarażać ludzi dookoła.   

 Ilustracja: Steven Vigil

Ciągle narzeka na swoje studia, ale tak ogólnie to świetnie jej idzie, więc chyba na coś po prostu musi. Jest zaangażowana w to co robi, więc zależy jej aby faktycznie posiąść wiedzę, a nie tylko dyplom. Ma ambicję aby w przyszłości wspierać rozwój tzw. "trudnych dzieci". Słychać, że ma do tego serce.

Potrafi zmotywować mnie do działania, ale również do bycia konsekwentną. Szczególnie w ostatnim czasie zaczęłyśmy razem kilka fajnych rzeczy i jak dotąd wszystko się rozwija. Potrafi wesprzeć na duchu, ale też po prostu pomóc, kiedy dostrzega taką konieczność. Wyposażyła mi pół kuchni w zdrową żywność, ale ponieważ nie opisała co jest co, to teraz nie mam pojęcia, co z czym zjeść.

Jest osobą pełną ciepła, miłości i pozytywnej energii. Jej ubiór i otoczenie mienią się w różnych kolorach - żeby dzieci ją lubiły. To wszystko sprawia, że nie da się obok niej przejść obojętnie. Lubię z nią spędzać czas - jest śmiesznie i swobodnie.

Gdyby więcej takich osób zamieszkiwało nasz kraj z całą pewnością przestałby on być szary i smutny. Co jednak nie znaczy, że nie bywa przygnębiona czy rozdrażniona. Zdarza się. Mierzy się na co dzień ze swoją chorobą i różnymi stanami emocjonalnymi. Dlatego też, gdy jej źle najczęściej zaszywa się pod kocem, z herbatą i serialem. Czasami tak trzeba...

Myślę, że to właśnie tacy ludzie jak Ona mają moc, aby zmieniać świat na lepsze.

---

Zobacz również: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz