środa, 13 lipca 2016

W związku z pracą

Przyszło mi na własnej skórze doświadczyć, że łączenie pracy i związku to nie jest dobry pomysł. Odkąd prowadzimy z Matem jeden Projekt, kłócimy się co chwilę. Podczas gdy przez lata trwania naszego związku pokłóciliśmy się zaledwie kilka razy. Wczoraj ostatecznie wyjaśniliśmy sobie tę kwestię. 

"Bird Pattern" Linn Warme

Wybieram własną drogę. Tym razem już kompletnie niezależną. Chcę pomagać ludziom rozwijać ich potencjał. Szczególnie takim jak ja - którzy w którymś momencie ocknęli się z letargu i decydują się zacząć wszystko od nowa. Wiem jakie to trudne i jakie przeszkody można po drodze napotkać. Znam też wiele skutecznych narzędzi, które są takich momentach pomocne. Już dawno powinnam była się tym zająć, ale dopiero teraz jest na to w moim życiu przestrzeń. 

 Bałam się, że Mat będzie mieć do mnie żal, że go z tym wszystkim zostawiam. Jednak zdaje się, że dla niego również nasze ciągłe sprzeczki stały się uciążliwe. Ustaliliśmy więc zasady naszego zawodowego "rozwodu". Czas niezbędny do tego, abym mogła rozwinąć swoją nową działalność. To niesamowite mieć w bliskiej osobie oparcie w takich momentach. 

- Ile czasu potrzebujesz? - zapytał tylko. 
- Cztery miesiące. Miesiąc na przygotowanie wszystkiego i trzy kolejne na pozyskanie pierwszych klientów. - Odpowiedziałam, zgodnie z założeniami. 
- Dobrze Kocie. - Skwitował. 

Uwielbiam Mata i uważam, że jego Projekt zmieni życie wielu ludzi na lepsze. Jednak nade wszystko cenię sobie spokój i chwile wytchnienia między nami. Kiedy to po intensywnym dniu mogę się w niego w końcu wtulić i zasnąć. Bezpieczna. Wdzięczna. Szczęśliwa.    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz